Reklama

ŁSM wzbogaci się o ściankę treningową do tenisa ziemnego

07/10/2015 11:31

Pierwsza w zasobach Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ścianka treningowa do tenisa ziemnego wyrasta właśnie na Osiedlu Konstytucji. Gotowa ma być na koniec października. Jest więc szansa, że miłośnicy tenisa ziemnego jeszcze w tym roku zdążą z niej skorzystać.

Ścianka do tenisa ziemnego to pierwszy tego typu obiekt w zasobach Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Powstaje ona na Osiedlu Konstytucji, na terenie boiska rekreacyjnego, usytuowanego pomiędzy budynkami przy ul. Konstytucji 3 Maja 2A i Konstytucji 3 Maja 3.

Ścianka górować będzie nad poziomem terenu na wysokość czterech metrów, z czego metr będzie miał piłkochwyt z siatki stalowej umocowany na trzymetrowym murze. Jego długość wyniesie dziewięć metrów, a grubość 20 centymetrów.

Ścianka wykończona będzie tynkiem odpornym na uderzenia w kolorze jasnobrązowym. Piłkochwyt, również w kolorze brązowym, o konstrukcji stalowej, wyposażony będzie w siatkę o drobnych oczkach.

Reklama

Jak informuje Spółdzielnia, zakończenie budowy przewidziano na koniec października 2015 roku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości