Dzięki monitoringowi policjantom udało się ustalić tożsamość 32-letniej kobiety, która dokonywała kradzieży artykułów spożywczych w jednym ze sklepów. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstw.
Wysokomazowiecka policja otrzymała zgłoszenie, którego treść wskazywała na to, że w jednym ze sklepów dochodzi do kradzieży artykułów spożywczych.
- Jednym z zabezpieczonych dowodów było nagranie z monitoringu z zarejestrowanymi kradzieżami. Policjantce prowadzącej sprawę w ustaleniu tożsamości podejrzewanej o te kradzieże, pomógł pracownik ochrony. Okazała się nią 32-letnia obywatelka Ukrainy - informuje KPP Wysokie Mazowieckie.
Kobieta początkowo nie przyznała się do kradzieży, jednak po zobaczeniu nagrania z monitoringu wiedziała, że nie uniknie odpowiedzialności.
- Podczas czynności początkowo zaprzeczała, że kradła wywożąc towar wózkiem dziecięcym. Gdy zobaczyła się na zabezpieczonym materiale, przestała kwestionować swoją winę i do wszystkiego się przyznała. Mieszkanka Wysokiego Mazowieckiego zwróciła właścicielom równowartość skradzionych rzeczy oraz opłaciła mandaty - relacjonuje KPP Wysokie Mazowieckie.
źródło: KPP Wysokie Mazowieckie
zdj. główne/ zdjęcie: KPP Wysokie Mazowieckie