Reklama

Maciej Borysewicz rezygnuje

11/02/2022 12:47

Maciej Borysewicz rezygnuje z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Łomży. Działacz PO złożył stosowne pismo dzisiaj.

Maciej Borysewicz to wieloletni radny Rady Miejskiej Łomży. Od końca 2018 roku pełni funkcję jej wiceprzewodniczącego. Jest działaczem Platformy Obywatelskiej i członkiem Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej.

Potwierdziliśmy, że dziś (11.02) Maciej Borysewicz złożył rezygnację z funkcji zajmowanej w radzie. Radny nie komentuje jednak swojej decyzji.  

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości