Chciałam zawsze to zrobić, ale nigdy nie miałam takiej mobilizacji - mówiła nam wokalistka “Pięknych i Młodych” tuż przed wejściem z morsami do lodowatej rzeki. - Przez cały weekend o tym myślałam - dodała. Magdalena Narożna dziś oficjalnie została foczką morsów z Łomży.
Zimne kąpiele to ich sposób na dobre samopoczucie, relaks i zdrowie. Dziś miłośnicy morsowania najpierw weszli do wody, a później urządzili wspólnego grilla, kończąc sezon zimowy. Podczas niedzielnego spotkania morsy z Łomży wraz z ich “zimnolubnymi” kolegami i koleżankami z Ostrołęki, Grajewa, Jedwabnego, Mikołajek, Łochowa, Zambrowa, Białegostoku i Ciechanowca zorganizowały zbiórkę pieniędzy na leczenie Filipka Nowackiego, który walczy z chorobą SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni.
- Cieszę się, że mogłam innych zmobilizować do pomocy i w tym wszystkim uczestniczyć - mówiła Narożna.
Reklama
Początek kolejnego sezonu na przełomie września i października.