Reklama

Magdalena Narożna zagrożona! Czeka ją dogrywka [VIDEO]

11/03/2025 07:46

Po premierowym odcinku „Tańca z gwiazdami” wydawać by się mogło, że liderka zespołu Piękni i Młodzi ma realne szanse na zdobycie Kryształowej Kuli. Sytuacja zmieniła się jednak już w minioną niedzielę, gdy Narożna i jej taneczny partner Piotr Musiałkowski zostali jedną z dwóch zagrożonych par. Oznacza to, że za tydzień 16 marca, czeka ich dogrywka. Jeśli ją przegrają, udział wokalistki w programie dobiegnie końca.

Decyzja Magdaleny Narożnej o przystąpieniu do „Tańca z gwiazdami” spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem fanów, którzy bardzo mocno ją wspierają i doceniają jej zaangażowanie oraz chęć nauki nowych umiejętności. Przez wielu z nich uznawana ona nawet była za jedną z faworytek 16. edycji programu i pewnie nadal jest, chociaż jej pozycja w tanecznych zmaganiach jest aktualnie mocno zagrożona.

W pierwszym odcinku na żywo Narożna zatańczyła energicznego jive’a, za który pomimo kilku uwag ze strony jurorów otrzymała 27 pkt. na 40 możliwych. W drugim z kolei zaprezentowała walca angielskiego do utworu "All by myself". Para numer 9 została niezbyt dobrze oceniona przez jury, które przyznało im łącznie 28 punktów. Finalnie okazało się, że Narożna i Musiałkowski są zagrożeni i za tydzień w niedzielę 16 marca, będą brali udział w tanecznej dogrywce. Na parkiecie zmierzą się z Cezarym Trybańskim i Izabelą Skierską.

Reklama

Jeśli Narożna przegra dogrywkę oznaczać to będzie dla niej koniec tanecznych zmagań. Takim obrotem sprawy zaskoczeni są nie tylko wielbiciele popularnej wokalistki, ale także widzowie programu, którzy nie zgadzają się z takim werdyktem.

A Wy jesteście zaskoczeni?

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości