Pierwsze lekcje jazdy konnej, pokazy skoków i ujeżdżania koni rodem z Dzikiego Zachodu, obowiązkowy grill i zabawy dla najmłodszych- to majówka z Quźnią. Ośrodek przygotował całodzienną zabawę dla mieszkańców Łomży i okolic. W zamian oczekuje tylko datków na pomoc chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Sprawdź szczegóły!
Piknik w ośrodku Quźnia w Budach Czarnockich pozwoli oryginalnie spędzić świąteczną sobotę, 3. maja.
Od południa całe rodziny będą mogły podziwiać jazdę konną prawdziwych mistrzów. Zaplanowane zostały m. in. finezyjne pokazy jazdy damskiej, ekstremalne skoki konne i jazda w stylu "western". Będzie też można zobaczyć, na czym polega hipoterapia- rehabilitacja psycho- ruchowa, podczas której pacjent jeździ konno oraz samemu usiąść w siodle.
Na najmłodszych czekać będą zawody karate z mistrzynią świata, na starszych- grill, ciasta i strzelanie z łuku. Zabawa ma szczytną ideę.
- Celem imprezy jest zbiórka środków na rehabilitację niepełnosprawnych dzieci- mówi Ewa Olender ze Stowarzyszenia Quźnia Dzieciom.
Majówka z Quźnią rozpocznie się w sobotę, 3. maja o godz. 12.00. Impreza będzie odbywała się w siedzibie stowarzyszenia w Budach Czarnockich.