Kilka tysięcy osób bawiło się na Majówce w Nowogrodzie. Po kilku latach przerwy impreza nie straciła nic ze swojego uroku- okazała się po prostu świetną zabawą z gwiazdami muzyki disco. Prym wiedli Piękni i Młodzi.
Wielka Gala Disco Polo ściągnęła łomżyniaków, którzy do Nowogrodu i z powrotem mogli dostać się specjalną linią autobusową MPK, oraz mieszkańców okolicznych miejscowości. W sumie polanę przed Hotelem Zbyszko wypełniło kilka tysięcy osób, zgodnie bawiących się w rytmie przebojów tanecznych.
Prym na scenie wiedli Piękni i Młodzi. To zasługa wokalistki, Magdy Narożnej, która zabawowy charakter majówki podkreśliła swoim iście hawajskim wieńcem kwiatów na szyi.
Publiczność bawiły też grupy Exaited, Skalars, D- Bomb i zespół Covers, na zgłodniałych czekały grillowe przysmaki, a na zmęczonych- kilkaset wygodnych miejsc siedzących.
Zdaniem organizatora imprezy Pawła Berenta, Nowogród wciąż ma w sobie zabawowy potencjał, który na nowo trzeba odkryć. Dlatego majówka disco wróci za rok, a niewykluczone, że do tego czasu przed Hotelem Zbyszko zorganizowanych zostanie jeszcze kilka innych imprez pod gołym niebem- w sam raz na nadchodzący, letni sezon.