Reklama

Marcin Dziekoński, kandydat na radnego miejskiego, zwraca się do mieszkańców

25/03/2024 07:36

Mógłbym długo przekonywać, że nasze miasto kocham od zawsze, ale wolę przedstawić konkretne na to dowody. Dlaczego warto zagłosować właśnie na Marcina Dziekońskiego ? Niech przemówią argumenty. 

Drodzy Mieszkańcy Łomży. Mam do Was prośbę o Wasze głosy w nadchodzących wyborach samorządowych. Mógłbym długo przekonywać, że nasze miasto kocham od zawsze, ale wolę przedstawić konkretne na to dowody. Dlaczego warto zagłosować właśnie na Marcina Dziekońskiego ? Niech przemówią argumenty. 

Jeśli pamiętacie akcję „Jesteśmy ZA budową ulicy Zawadzkiej w Łomży”, a może nawet byliście wśród ponad 200 osób ją wspierających, jako jej pomysłodawca bardzo Wam dziękuję. 

Dziękuję też za wsparcie mojego projektu obywatelskiego, dzięki któremu stawiamy pierwsze kroki, by okolice zyskały więcej zieleni. Dostałem tu bardzo wiele Waszych głosów, a pierwsze drzewka już są. 

Być może pamiętacie też, jak potrzebna była swego czasu grupa Koronawirus Łomża. Mieliśmy wspólne miejsce, mogąc razem stawiać czoła nowej, nieznanej sytuacji, dyskutować o niej i o tym jak się zmienia. Były nas tysiące, nie uciekaliśmy od tematów trudnych, daliśmy radę. Jako jej założyciel i administrator dziękuję za tamte dni. 

Z tamtego okresu pamiętacie też na pewno nasz sprzeciw wobec decyzji dotyczącej szpitala w Łomży. Nagłe przekształcenie go w szpital jednoimienny było czymś, co dotknęło nas wszystkich. Ten sprzeciw wyrażałem w naszym imieniu głośno i zdecydowanie w każdym możliwym miejscu, prywatnie i w mediach. 

Po czasach kryzysu wróciliśmy do spraw normalnych, codziennych. Jako członek Zarządu Rady Osiedla nr 14 w Okręgu IV dbałem i o nie. Gdy największy supermarket w mieście zaczął notorycznie oszczędzać na oświetleniu parkingu, tak że za chwilę mogła stać się tragedia, moja pisemna interwencja skutecznie poprawiła sytuację i dopilnowałem, by nie było to tylko na chwilę. Zabiegałem o poprawę oświetlenia i montaż oznakowania D40 w newralgicznych miejscach naszego osiedla, by nasze dzieci mogły bezpieczniej się po nim poruszać. Sam jestem ojcem, wiem jakie to ważne. 

Od wielu lat niezmiennie promuję nasze miasto swoimi zdjęciami, tak prywatnie jak zawodowo. Byłem oficjalnym reporterem budowy Galerii Veneda, wybierałem też swoje miasto jako miejsce sesji zdjęciowych testów prasowych nowych aut dla trzech różnych redakcji motoryzacyjnych. Wszystkie moje działania, serce do miasta w którym mieszkam, w którym mieszkali moi dziadkowie, pradziadkowie, mam nie raz na 5 lat, lecz każdego dnia. Jestem dumny z tego jakie jest, jak się zmienia i rozwija. 

Proszę o Wasze głosy, bym mógł być Waszym głosem w Radzie. Jako radny będę miał o wiele większe możliwości wpływania na nasze sprawy. Jak widzicie, nie czekam na mandat radnego, by działać. Ale z mandatem tym zdziałam dla Was więcej. 

 

#ŁomżaDobreMiejsce. Okręg IV, pozycja 6. KWW Mariusza Chrzanowskiego.

Sfinansowane ze środków KWW Mariusza Chrzanowskiego

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/03/2024 10:30
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości