Reklama

Mariusz Chrzanowski spotkał się w Sejmie z Jarosławem Kaczyńskim

11/02/2015 08:25

W miniony piątek 6 lutego prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski spotkał się w Sejmie z Jarosławem Kaczyńskim - prezesem Prawa i Sprawiedliwości oraz Premierem RP w latach 2006-2007. W trakcie godzinnej rozmowy Jarosław Kaczyński opowiadał o swoich związkach z Ziemią Łomżyńską i mile wspominał swoje wizyty w Łomży. Rozmowy głównie dotyczyły jednak kwestii związanych z rozwojem naszego miasta.

Prezydent Mariusz Chrzanowski poinformował o największych problemach miasta oraz sposobach, jakimi zamierza je rozwiązywać. Największą bolączką Łomży jest brak pracy i związany z tym odpływ mieszkańców - głównie młodych osób - zagranicę i do większych miast. Prezydent realizując swój program wyborczy oparty na 3 filarach – gospodarka, polityka prorodzinna i aktywizacja mieszkańców, chce tym problemom przeciwdziałać. Zaprezentował Premierowi Kaczyńskiemu swoje zamierzenia dotyczące rozwoju strefy ekonomicznej, lokalnych przedsiębiorców, wprowadzenia samorządowego becikowego oraz karty seniora, a także inne pomysły, które w ciągu czterech lat mają przełożyć się na rozwiązywanie problemów miasta i jego rozwój.

Jarosław Kaczyński zadeklarował swoją pomoc w kwestiach łomżyńskich poruszanych podczas obrad Sejmu oraz zapewnił o swojej przychylności dla działań podejmowanych przez nowego Prezydenta Łomży.

Reklama

Na koniec spotkania Prezydent Mariusz Chrzanowski zaprosił Premiera Jarosława Kaczyńskiego do Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości