Urzędujący prezydent miasta Łomża Mariusz Chrzanowski zarejestrował w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Łomży swój komitet wyborczy. Na listach popierających jego utworzenie podpisało się prawie 1500 osób. Pełna nazwa zarejestrowanego komitetu brzmi Komitet Wyborczy Wyborców Mariusza Chrzanowskiego.
Wniosek o jego utworzenie wraz z podpisami obecny prezydent miasta Mariusz Chrzanowski złożył w Biurze Komisarza wyborczego przy ul. Nowej. Po dokonaniu czynności formalnych komitet został zarejestrowany. Pełnomocnikiem wyborczym jest Mariusz Chrzanowski.
- Działając razem możemy więcej. Chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy mnie wspierają, a także osobom zbierającym podpisy. W zaledwie dwa dni udało nam się zebrać tak dużą ilość podpisów – mówi prezydent Mariusz Chrzanowski.
Wkrótce KWW Mariusza Chrzanowskiego zaprezentuje swoich kandydatów na radnych. Listy są już przygotowane.
- Zaprosiłem do współpracy wszystkich, dla których najważniejsza jest Łomża – informuje Mariusz Chrzanowski.