Już po raz piąty ulicami Łomży przeszedł Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Kolumna z flagami, transparentami i zdjęciami Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego wyruszyła spod łomżyńskiej Katedry zaraz po Mszy za Ojczyznę w intencji Żołnierzy Wyklętych, by zakończyć marsz pod pomnikiem żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych obok Szkoły Muzycznej.
Marsz przeszedł najpierw ulicami Dworną, Sienkiewicza i Polową pod pomnik poświęcony Pamięci Bohaterów Walk o Wolność i Niepodległość Polski w latach 1939-1956. Po drodze tradycyjnie były przystanki, na których prezentowane były sylwetki upamniętnianych bohaterów.
Kiedy uczestnicy dotarli pod pomnik, złożyli kwiaty i zapalili znicze, po czym ruszyli ul. Kopernika w dół do Szkoły Muzycznej, obok której, przy pomniku żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, złożono kolejne kwiaty, odczytany został Apel Poległych i odśpiewany Mazurek Dąbrowskiego.
Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych jak zwykle szedł ulicami Łomży, a jego uczestnicy nieśli ze sobą podobizny Żołnierzy Wyklętych i skandowali m.in. hasła: "Cześć i chwała bohaterom!" czy "Armia wyklęta - Łomża o was pamięta!".