Reklama

MAXXXobus zaparkował na Starym Rynku [FOTO]

27/04/2015 10:49

MAXXXobus wyborczy radia RMF MAXXX zaparkował dziś rano na Starym Rynku . W Łomży pojazd pojawił się w ramach akcji "Najlepszy program dla Polski". Na Starówce MAXXXobus stał do godz. 12.30, a teraz krąży po mieście. Słuchajcie RMF MAXXX, bo można dziś wygrać fajne nagrody.

Aby dowiedzieć się, gdzie dokładnie w danym momencie znajduje się MAXXXobus, musicie słuchać radia RMF MAXXX. To na antenie tej stacji (97,5 FM) podawane są jego dokładne, aktualne lokalizacje.

W ramach prowadzonej dziś akcji mieszkańcy Łomży mogą składać różnego rodzaju obietnice, a te najlepsze i najbardziej absurdalne mają szansę wygrać smartfony. Słuchajcie RMF MAXXX, dzwońcie na antenę i wygrywajcie!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości