W piątek wieczorem, na drodze krajowej 63, doszło do wypadku osobowego mercedesa. Trzy osoby, w tym kobieta i dwoje dzieci, trafiły do szpitala. Kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku.
W piątkowy wieczór, po godz. 22.00, na drodze krajowej 63 pomiędzy Wygodą a Podgórzem doszło do wypadku osobowego mercedesa. Auto, z nieznanych na razie przyczyn wypadło z dorgi i dachowało. Obrażenia odniosła kobieta i dwie dziewczynki, po które przyjechał ktoś ze znajomych i zabrał do domu. Dopiero stamtąd karetka zabrała je do szpitala. Bez szwanku natomiast wyszedł z tego zdarzenia kierujący mercedesem mężczyzna.