Urazem głowy potrąconego pieszego zakończył się wypadek, do którego doszło dziś po południu na ul. Wojska Polskiego w Łomży. Mężczyzna trafił do szpitala. Trwają czynności Policji wyjaśniające, jak doszło do wypadku.
Do zdarzenia doszło przed godziną 17, gdy mężczyzna był już na drugiej połowie przejścia dla pieszych. Został potrącony przez kierowcę chryslera, który nadjechał od strony Ostrołęki. Poszkodowany wpadł na maskę auta, doznając prawdopodobnie urazu głowy.
Został zabrany przez załogę karetki pogotowia do łomżyńskiego szpitala.