Jak długo miasto będzie funkcjonować bez skarbnika? Na to pytanie odpowiedzi nie znamy. Wiadomo już jednak, że w pierwszym ogłoszonym konkursie wzięły udział dwie kandydatki, z których żadna nie znalazła uznania w oczach komisji konkursowej. Czy i kiedy będzie kolejny konkurs?
- Komisja po wysłuchaniu kandydatek nie wybrała żadnej osoby do zatrudnienia na powyższe stanowisko, żadna z kandydatek nie spełniła w pełni oczekiwań wymaganych na danym stanowisku - czytamy w "Informacji o wynikach naboru na Skarbnika Miasta UM w Łomży" opublikowanej dziś przez ratusz.
Z naszych informacji wynika, że władze rozważają teraz dwie opcje. Jedną z nich jest rozpisanie kolejnego konkursu (termin nie jest znany), a drugą powołanie wybranej osoby bez konkursu. Którą drogą pójdzie prezydent dowiemy się zapewne wkrótce, bo miasto nie może zbyt długo pozostawać bez obsadzenia tego bardzo ważnego stanowiska.