Reklama

Miasto nadal bez skarbnika

08/04/2015 10:07

Jak długo miasto będzie funkcjonować bez skarbnika? Na to pytanie odpowiedzi nie znamy. Wiadomo już jednak, że w pierwszym ogłoszonym konkursie wzięły udział dwie kandydatki, z których żadna nie znalazła uznania w oczach komisji konkursowej. Czy i kiedy będzie kolejny konkurs?

- Komisja po wysłuchaniu kandydatek nie wybrała żadnej osoby do zatrudnienia na powyższe stanowisko, żadna z kandydatek nie spełniła w pełni oczekiwań wymaganych na danym stanowisku - czytamy w "Informacji o wynikach naboru na Skarbnika Miasta UM w Łomży" opublikowanej dziś przez ratusz.

Z naszych informacji wynika, że władze rozważają teraz dwie opcje. Jedną z nich jest rozpisanie kolejnego konkursu (termin nie jest znany), a drugą powołanie wybranej osoby bez konkursu. Którą drogą pójdzie prezydent dowiemy się zapewne wkrótce, bo miasto nie może zbyt długo pozostawać bez obsadzenia tego bardzo ważnego stanowiska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości