Reklama

Michał Szpak i Happysad na zakończenie "Łomżyńskich Wakacji"

19/03/2018 12:56

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zdecydował o reaktywacji Gościńca Łomżyńskiego pod nową nazwą Zasmakuj w Łomży. Jednocześnie ogłosił plebiscyt na artystę, który oprócz zespołu Happysad pojawi się na scenie. Wygrał Michał Szpak!

Jak przekazuje dziś prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, największą liczbę głosów, bo 112, zdobył Michał Szpak. Zaraz za nim uplasowała się Ania Wyszkoni z 88 głosami. Patrycję Markowską poparły 73 osoby, a najmniejszym zainteresowaniem cieszył się zespół Zakopower (22).

- Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali swoje głosy w plebiscycie na artystę, który wystąpi podczas imprezy "Zasmakuj w Łomży" - napisał Mariusz Chrzanowski na swoim oficjalnym, prezydenckim profilu FB.

Impreza plenerowa pod nazwą Zasmakuj w Łomży, która zakończy projekt Łomżyńskich Wakacji, zorganizowana zostanie 24 sierpnia 2018 roku na Muszli Koncertowej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości