- Jak długo jeszcze będziemy musieli mieszkać obok tego wysypiska śmieci - pytają mieszkańcy ulic Winiarskiego, Żwirowej, Korczaka, którzy mają już dość uciążliwego sąsiedztwa niezagospodarowanego terenu położonego pomiędzy tymi ulicami a Szkołą Podstawową nr 5 w Łomży.
W tej sprawie napisał do nas Pan Michał, który zastanawaia się, jak długo jeszcze potrwa ta sytuacja.
- Zastanawiam się jak długo jeszcze będziemy musieli mieszkać obok tego wysypiska śmieci i stosu butelek, puszek po piwie, które są zostawiane przez pijaczków pijących w krzakach, co dodatkowo jest niebezpieczeństwem dla naszych dzieci idących do szkoły - pisze Pan Michał i przesyła nam zdjęcia tego terenu.
Na zdjęciach wyraźnie widać, że teren jest zaniedbany i upstrzony przeróżnymi śmieciami. Dodatkowo okoliczni pijaczkowie powodują, że dzici idące na skróty do szkoły, obawiają się obok nich przechodzić. Choć takich enklaw w mieście jest coraz mniej, to najwyraźniej to miejsce zostało przez wszystkich zapomniane. Polecamy je zatem uwadze Straży Miejskiej. Ktoś przecież jest właścicielem tego terenu i odpowiada za porządek na nim.