Reklama

Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego wjechał traktorem do rowu. Miał ponad 2 promile

12/01/2024 12:27

Policjanci zatrzymali 44-latka, który zdecydował się na jazdę "na podwójnym gazie". Mężczyzna wjechał do przydrożnego rowu traktorem.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych pomiędzy Jurcem Włościańskim a Stawiskami.

-  Mundurowi na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowca ciągnika wjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd przewrócił się, a on nie mógł z niego wysiąść. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie 44-letniego kierowcy - relacjonuje KPP Kolno. 

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości