Policjanci zatrzymali 44-latka, który zdecydował się na jazdę "na podwójnym gazie". Mężczyzna wjechał do przydrożnego rowu traktorem.
Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych pomiędzy Jurcem Włościańskim a Stawiskami.
- Mundurowi na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowca ciągnika wjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd przewrócił się, a on nie mógł z niego wysiąść. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie 44-letniego kierowcy - relacjonuje KPP Kolno.
Mężczyzna stracił prawo jazdy. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Kolno