Reklama

Mini karambol na Sikorskiego [FOTO]

25/01/2015 14:38

Do małego karambolu doszło dziś po południu na ulicy Sikorskiego w Łomży. Na forda i volkswagena zatrzymujące się, by przepuścić przebiegającego psa, najechało bmw, co spowodowało efekt domina. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na badania.

Do wypadku doszło na ul. Sikorskiego dokładnie naprzeciwko nowej hali targowej. Kierowca forda mondeo, jadący ulicą Sikorskiego od strony Al. Legionów, nie chcąc potrącić przebiegającego psa, zatrzymał się. Jadący za nim volkswagen passat również. Niestety, trzecia w kolejności kobieta, kierująca bmw, nie zdołała już wyhamować i wjechała w tył passata. Jak to bywa w takich przypadkach passat uderzył swoim pzoedemw tył forda i powstał mały karambol.

Kierowca passata, uskarżający się na ból szyi i zawroty głowy, przewieziony został na badania do szpitala. Od wyniku badań i tego jak długo będzie wracał do pełnej sprawności zależy, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja lub wypadek, co niesie za sobą inne konsekwencje dla sprawcy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości