Reklama

Mistrz kierownicy jedzie pod prąd! [VIDEO]

10/09/2015 05:02

Sytuacja, której świadkiem był jeden z naszych czytelników była tak niecodzienna, że postanowił się nią, za naszym pośrednictwem, podzielić z innymi. Ponieważ miał w samochodzie wideorejestrator, wszystko zostało uwiecznione na filmie, który publikujemy.

Nasz czytelnik skręcił z Al. Piłsudskiego i pojechał równolegle do niej ulicą Bema w górę, w kierunku Prusa. Wtedy zauważył, że Al. Piłsudskiego pod prąd porusza się czarne audi.

W tym, że jedzie nieprawidłowo, kierowca audi zorientował się prawdopodobnie dopiero, kiedy dojeżdżał do przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną na wysokości postoku taxi przy ul. Prusa. Wówczas postanowił jedno wykroczenie naprawić kolejnym i na przejściu zjechał na chodnik, by zawrócić. Na szczęście w tym czasie kierowcy, którzy zamierzali jechać Aleją Piłsudskiego prawidłowo w stronę Al. Legionów, oczekiwali na zmianę świateł, dzięki czemu nie powstało jeszcze większe zagrożenie ze strony nieuważnego(?) kierującego audi.

Reklama

Zapraszamy do obejrzenia zapisu video!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości