Trochę wstrzymał się rozwój naszego działu "Jak oni parkują" w ostatnim okresie, a nie oznacza to przecież, że nagle nasi mistrzowie parkowania przenieśli się w inne rejony kraju i u nas już żadnego z nich nie ma. Tak nie jest, co przecież obserwujemy na co dzień. Postanowiliśmy nieco ożywić tę część naszego serwisu. Na początek prezentujemy kilka "strzałów" naszych Czytelników, które udało im się wykonać. Zobaczcie sami, co potrafią i przed czym nie cofną się zdesperowani kierowcy szukający miejsca dla swojego samochodu.
Jeżeli zauważycie któregoś z "mistrzów parkowania" i macie przy sobie choćby nawet telefon komórkowy z aparatem, nie wahajcie się! Każdy Wasz "strzał" będzie mile widziany i opublikowany. Wspólnie działajmy, by piętnować wszelkie przypadki bezmyślności, a czasami zwykłego chamstwa.
Zdajemy sobie sprawę, że zwalczyć tego nie zdołamy, ale może choć w ograniczonym stopniu zdołamy zmniejszyć skalę takich niepożądanych zachowań. Róbcie zdjęcia i ślijcie na mylomza@mylomza.pl!