Reklama

Młodzieżowa Rada Miejska Łomży złożyła ślubowanie [FOTO]

23/11/2023 15:23

W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży, wybranej na czwartą kadencję. Nowo wybrani radni złożyli ślubowanie i wyłonili spośród swego grona przewodniczącego, dwóch wiceprzewodniczących oraz sekretarza - informuje Urząd Miejski w Łomży.

Spotkanie Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży rozpoczęło się od ślubowania. W pierwszej części obrad nowo wybranym radnym towarzyszył prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wraz ze swoim zastępcą Andrzejem Garlicki oraz radnymi: Andrzejem Grzymałą i Piotrem Serdyńskim. 

- Zostaliście wybrani, aby reprezentować interesy swoich społeczności. To niezwykle ważna rola, której pełnienie wiąże się z określonymi prawami, ale i obowiązkami – mówił prezydent Mariusz Chrzanowski. Prezydent przekazał, iż liczy na kontynuację pomysłów poprzedniej MRM, jak m.in. spotkania z  Łomżyńską Radą Seniorów jak również na nowe inicjatywy - relacjonuje Urząd Miejski w Łomży. 

Reklama

Podczas pierwszego posiedzenia wybrano prezydium Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży czwartej kadencji. Przewodniczącym został podobnie jak dwa lata temu Amadeusz Szeligowski, natomiast wiceprzewodniczącymi – Bartosz Korwek i Patryk Zalewski. Funkcję sekretarza objęła Paula Pianko.

- Potraktujcie tę dwuletnią kadencję, jako czas zdobywania cennych doświadczeń, które z pewnością przydadzą się w przyszłości – apelował do młodych radnych zastępca prezydenta Andrzej Garlicki. Radny Piotr Serdyński zaznaczył, że ich działalność w MRM będzie słyszalnym głosem młodego pokolenia - informuje UM w Łomży. 

Reklama

 

źródło: UM Łomża
źródło zdjęć: UM Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości