Reklama

Młodzieżowi radni z Łomży wybrali prezydium

18/11/2021 14:46

17 listopada 2021 r. Młodzieżowa Rada Miejska Łomży wznowiła obrady 1. sesji. Przedmiotem obrad był wybór dwóch wiceprzewodniczących i sekretarza.

W posiedzeniu wzięło udział 18 młodzieżowych radnych. W głosowaniu tajnym zdecydowali, że wiceprzewodniczącymi rady zostaną: Dominik Ulatowski i Dawid Tyborowski, natomiast sekretarzem wybrano Krystiana Zawalicha.

Skład Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży:

  1. Bączek Maciej
  2. Brodowski Marcin
  3. Demby Bartosz
  4. Gosk Wiktoria Maria
  5. Grzymała Natalia
  6. Gutowska Ewelina
  7. Jankowska Dominika 
  8. Jórzak Wiktor
  9. Karwowski Hubert
  10. Karwowski Jakub
  11. Kołota Bartosz
  12. Krajewska Julia
  13. Kulesza Julia
  14. Niebrzydowska Wiktoria
  15. Rupacz Aleksandra 
  16. Składanek Aleksandra 
  17. Skowrońska Alicja
  18. Szeligowski Amadeusz- przewodniczący
  19. Szok Wiktoria
  20. Trawińska Jakub 
  21. Tyborowski Dawid- wiceprzewodniczący
  22. Ulatowski Dominik - wiceprzewodniczący
  23. Zawalich Krystian- sekretarz

Młodzieżowa Rada Miejska Łomży jest organem konsultacyjnym i opiniodawczym dla organów samorządu Miasta Łomża w sprawach dotyczących młodzieży. Składa się, podobnie jak "dorosła" Rada Miejska, z 23 radnych, wybranych przez uczniów łomżyńskich szkół ponadpodstawowych. Jej kadencja trwa 2 lata.

Reklama

Źródło: UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości