17 listopada 2021 r. Młodzieżowa Rada Miejska Łomży wznowiła obrady 1. sesji. Przedmiotem obrad był wybór dwóch wiceprzewodniczących i sekretarza.
W posiedzeniu wzięło udział 18 młodzieżowych radnych. W głosowaniu tajnym zdecydowali, że wiceprzewodniczącymi rady zostaną: Dominik Ulatowski i Dawid Tyborowski, natomiast sekretarzem wybrano Krystiana Zawalicha.
Skład Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży:
Młodzieżowa Rada Miejska Łomży jest organem konsultacyjnym i opiniodawczym dla organów samorządu Miasta Łomża w sprawach dotyczących młodzieży. Składa się, podobnie jak "dorosła" Rada Miejska, z 23 radnych, wybranych przez uczniów łomżyńskich szkół ponadpodstawowych. Jej kadencja trwa 2 lata.
Źródło: UM Lomza