Reklama

MMA. Dwóch zawodników z Łomży ze zwycięstwami [FOTO]

07/05/2022 16:38

Krystian Kowalczyk i Hubert Sulewski z Fight Club Łomża odnotowali kolejne zwycięstwa.

Dwóch zawodników Fight Club Łomża w piątek (6.05) wzięło udział w gali Unia Sportów Walki M w Grajewie.

Jako pierwszy w klatce zameldował się Krystian Kowalczyk. Była to walka na zasadach semi pro kategoria 66 kg. Krystian zdominował swojego rywala w każdej płaszczyźnie, a o wyniku walki po 3 rundach zadecydowali sędziowie, którzy byli jednomyślni i ręka Krystiana powędrowała do góry. Jako następny do klatki wszedł Hubert Sulewski, którego to walka była walką zawodową w kategorii do 68 kg.

Sulewski nie dał szans swojemu rywalowi i wygrał już w pierwszej rundzie.

Reklama

Tym samym Hubert dopisuje do swojego rekordu 4. zawodowe zwycięstwo.

Tekst nadesłany

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości