Krystian Kowalczyk i Hubert Sulewski z Fight Club Łomża odnotowali kolejne zwycięstwa.
Dwóch zawodników Fight Club Łomża w piątek (6.05) wzięło udział w gali Unia Sportów Walki M w Grajewie.
Jako pierwszy w klatce zameldował się Krystian Kowalczyk. Była to walka na zasadach semi pro kategoria 66 kg. Krystian zdominował swojego rywala w każdej płaszczyźnie, a o wyniku walki po 3 rundach zadecydowali sędziowie, którzy byli jednomyślni i ręka Krystiana powędrowała do góry. Jako następny do klatki wszedł Hubert Sulewski, którego to walka była walką zawodową w kategorii do 68 kg.
Sulewski nie dał szans swojemu rywalowi i wygrał już w pierwszej rundzie.
Tym samym Hubert dopisuje do swojego rekordu 4. zawodowe zwycięstwo.
Tekst nadesłany