Reklama

Morawiecki: Od początku września dzieci wracają do szkoły

25/06/2020 09:05

- Od początku września dzieci wracają do szkoły, a studenci od października na studia - zapowiedział dziś premier Mateusz Morawiecki.

Premier Mateusz Morawiecki był gościem Rozmowy Dnia Radia Łódź i TVP3 Łódź. W rozmowie zapowiedział, że wraz z końcem wakacji uczniowie wracają do szkół, a studenci na uczelnie. Dodał, że jest to pewna decyzja.

Nawet jeśli jesienią koronawirus zaatakuje ponownie, to "mamy dużo więcej doświadczeń i nie zamierzamy zamykać gospodarki w takim stopniu, jak do tej pory"

- Będą obostrzenia. Zachęcam do dystansowania się, do dezynfekcji rąk, do mycia rąk częstego i do noszenia maseczek - mówił premier.

Reklama

Nauczanie stacjonarne w szkołach i na uczelniach jest zawieszone od 12 marca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości