Reklama

Morsy z regionu zakończyły sezon zimowych kąpieli! Tłumy na plaży w Łomży [FOTO]

26/03/2023 20:06

W niedzielne popołudnie na plaży nad Narwią w Łomży odbyło się wyjątkowe wydarzenie - amatorzy morsowania zebrali się, aby pożegnać sezon zimowych kąpieli. Tłumy ludzi z różnych zakątków regionu zjechały na miejsce, by uczestniczyć w tym corocznym wydarzeniu.

Na plaży pojawiły się również morsy i foczki z Grajewa, Łochowa, Zambrowa, Jedwabnego, czy Siedlec, które dołączyły do uczestników i skoczyły do lodowatej wody Narwi.

Mimo średnio sprzyjającej aurze, entuzjaści zimowych kąpieli nie dali się zniechęcić i śmiało wskakiwali do wody, udowadniając swoją wytrzymałość i determinację.

Atmosfera była niezwykle pozytywna i radosna, a uczestnicy wydarzenia dzielili się ze sobą swoimi wrażeniami i doświadczeniami związanych z morsowaniem. Nie zabrakło również przekąsek i ciepłych napojów, które rozgrzewały zmarznięte ciała.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości