Reklama

MOSiR-owi przybyło boisko. Możesz rozegrać mecz na trawie.

03/06/2014 07:39

Trawiaste boisko do piłki nożnej, urządzone na dawnej strzelnicy przy osiedlu Konstytucji 3 Maja, znalazło się pod zarządem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Obiekt jest otwarty, mecze i treningi można na nim urządzać za darmo, a opieka MOSiR-u gwarantuje, że boisko zawsze będzie spełniało piłkarskie standardy.

Boisko do piłki nożnej znajduję się  za boiskiem wielofunkcyjnym, obok skate parku przy ul. Konstytucji 3 Maja. Posiada wymalowane linie, wyposażone jest w bramki. Jest otwarte dla wszystkich mieszkańców, a mecze można na nim rozgrywać bezpłatnie.

Pierwszy mecz, inaugurujący otwarcie boiska, które znalazło się pod egidą Ośrodka, już się odbył. Na boisku spotkały się trzy drużyny żeńskie, reprezentujące UKS Łomżyczka przy Szkole Podstawowej nr 10.

Za kilka tygodni przy tym samym kompleksie sportowym otwarty zostanie też sezonowy basen odkryty z mini- plażą wokół.

Reklama

Tym samym, na czas wakacji skate park przy osiedlu Konstytucji zamieni się w atrakcyjny plac zabaw.  Skorzystają zwłaszcza mieszkańcy okolicznego osiedla, którzy miejsce do rekreacji mają dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości