Kilkaset lśniących w słońcu maszyn, zrywnych i gotowych do przekroczenia nawet 200 kilometrów na godzinę, przejechało ulicami Łomży. Motocykliści rozpoczęli nowy sezon tradycyjną paradą, podczas której z dumą prezentowali swoje dwa kółka.
Zlot motocyklowy odbył się w sobotę po południu. Tym razem motocykliści spotkali się na Pl. Niepodległości, a nie jak co roku- na Starym Rynku. Na Starówce, gdzie odbywał się kolejny Jarmark Rozmaitości, na taką ilość maszyn zabrakłoby bowiem miejsca.
Kierowcy zrobili rundę honorową po mieście i ulicą Zjazd, gdzie uchwyciła ich nasza kamera, przejechali na Forty w Piątnicy. Tam tradycyjnie bawili się we własnym gronie- przy grillu i koncertach rockowych.
Cieszący się wysoką frekwencją, wspólny początek sezonu motocyklowego udowadnia, że dla amatorów dwóch kółek motocykl to coś więcej, niż hobby. To styl życia- wolność podróżowania, wzajemna pomoc i umiejętność zabawy.