Reklama

Motocykliści opanowali Łomżę. To już piąta pielgrzymka z relikwiami [VIDEO I FOTO]

25/05/2026 08:00

W niedzielę (24 maja) w Łomży ponownie zabrzmiał ryk silników. Już po raz piąty odbyła się Pielgrzymka Motocyklistów z Polski Północno-Wschodniej.

Parada motocyklowa z relikwiami św. Andrzeja Boboli ruszyła o godz. 10:30 ze Wzgórza św. Wawrzyńca. Uczestnicy przejechali m.in. przez Starą Łomżę, ulicę Zdrojową, ulicą Senatorską i przez Stary Rynek. W samo południe w Kościele św. Andrzeja Boboli odbyła się msza święta z poświęceniem motocykli i motocyklistów.

Nie było to jednak wydarzenia tylko dla motocyklistów. O godz. 13. rozpoczął się festyn gminno-parafialny. Na wszystkich uczestników czekały występy muzyczne, taneczne, spektakl i konkurs o św. Janie Pawle II. Można było również skosztować grochówki, ciasta i dań z grilla.

Reklama

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/05/2026 08:00
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości