MOTOSERCE to świetna zabawa, przy znakomitej oprawie muzycznej, z mnóstwem konkursów i pokazów. Przede wszystkim jednak, impreza jest organizowana w konkretnym celu, a jest nim zebranie jak największej ilości krwi, niezbędnej do leczenia wielu schorzeń.
Wszyscy wiemy o tym, że krew jest lekiem niezastąpionym. Krew jest tak cenna, bo nie da się jej wyprodukować, a często jest tak, że tylko jej podanie pozwala uratować komuś życie. Klub motocyklowy WILD DOGS z Łomży włączył się w tym roku w ogólnopolską akcję MOTOSERCE, by również nasze miasto dołączyło do licznego grona innych miejscowości w całej Polsce i oddało cząstkę siebie innym.
- Akcja dedykowana jest wszystkim, którzy potrzebują krwi. My, jako brać motocyklowa, postanowiliśmy włączyć się w tym roku i zainteresować mieszkańców Łomży, miasto i ludzi którzy chcą skorzy do pomocy. Potrzeba nam Waszej pomocy, żeby ta akcja odniosła sukces. Zapraszamy - zachęca Grochu, jeden z organizatorów łomżyńskiego MOTOSERCA.
Więcej w naszym materiale video.