Reklama

Motoserce w Łomży już w sobotę

19/04/2015 18:13

Już w sobotę 25 kwietnia w Łomży nastąpi inauguracja sezonu motocyklowego, połączona z ogólnopolską akcją honorowego oddawania krwi MOTOSERCE. Towarzyszyć jej będzie wiele imprez, jak koncerty, pokazy, a także parada ulicami miasta. Akcja obejmuje swoim zasięgiem zarówno duże miasta, jak i małe miasteczka. Organizatorzy starają się dotrzeć do jak największej liczby ludzi, a poprzez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa.

- MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania.Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa - przekazują organizatorzy ogólnopolskiej akcji z Rady Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych.

.Parnerem Generalnym akcji jest Polski czerwonych Krzyż. Organizatorem w Łomży jest klub motocyklowy WILD DOGS przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Łomży, łomżyńską Komendą Miejską Policji oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łomży. Swoim patronatem objął MOTOSERCE Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski.

Reklama

Program imprezy:

12.00 - Start imprezy na Starym Rynku w Łomży 13.30 - Koncert "Droga na Ostrołękę" Parada ulicami Miasta Pokaz STUNTu motocyklowego Koncert MECHANICA Koncert DIVINE WEEP Koncert "Cztery Szmery"

W trakcie odbywać się będzie także pokaz aut terenowych Łomża 4x4. Wszystkie imprezy są bezpłatne.

Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas pięciu edycji MOTOSERCA w latach 2009 - 2014 udało się zebrać 18.283 litrów krwi! Organizatorzy liczą na więcej i na zaangażowanie mieszkańców w akcję.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości