Reklama

Muzeum Północno-Mazowieckie będzie otwarte

06/05/2020 08:13

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży jest w trakcie przygotowywania się do ponownego otwarcia dla zwiedzających. Instytucja będzie dostępna po realizacji zamówienia na przezroczyste przegrody.

- Obecnie posiadamy wystarczającą ilość środków dezynfekujących dla zwiedzających i pracowników. Personel jest wyposażony w maseczki oraz rękawiczki - informuje zastępująca dyrektora Muzeum Karolina Skłodowska dodając, że zostało przygotowane pismo do Sanepidu na temat warunków funkcjonowania i organizacji zwiedzania.

Po otrzymaniu stosownej zgody placówka wraz z oddziałami ma zostać udostępniona zwiedzającym przy zachowaniu rygorów sanitarnych i ograniczeń.

Prawdopodobnie będzie to możliwe już od 12 maja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości