Reklama

Na cmentarze pojedziemy jak zawsze

29/10/2010 10:09

W tym roku zmian w organizacji ruchu na czas świąt zadusznych nie będzie - informuje Biura Prasowe Urzędu Miasta.

Samochód podczas wyprawy na groby naszych bliskich w tym roku musimy pozostawić na ogólnodostępnych parkingach wokół cmentarzy. Miasto nie przewidziało dodatkowych miejsc postojowych, ani wyłączenia z ruchu niektórych ulic tak, żeby ułatwić przeprawę przez zatłoczone okolice cmentarzy.

Warto w takim razie wiedzieć, że przyjeżdżając na cmentarz przy ul. Kopernika, samochód możemy zostawić  na parkingu obok siedziby Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, albo kilkanaście metrów dalej- na dużym parkingu na Pl. Niepodległości.

Reklama

Trudniejsze wyzwanie czeka łomżyniaków odwiedzających cmentarz przy ul. Przykoszarowej. Tu parkingi są małe, a ten obok cmentarza będzie szybko zapełniony. Ratunkiem, jak co roku, będą musiały okazać się parkingi osiedlowe pod okolicznymi blokami.

Od piątku czynne są też specjalne targowiska, na których możemy kupić znicze i kwiaty. Miasto udostępniło plac handlowy o wielkości 1248 m kw. tuż obok budynku PUW, oraz miejsce do handlu wzdłuż ul. Przykoszarowej, na wysokości cmentarza. Targowiska okolicznościowe czynne będą do 1. listopada.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości