Kierująca samochodem osobowym marki mazda, obywatelka Łotwy nie zachowała należytej ostrożności i rozpędzona wjechała w tył TIR-a stojącego na czerwonych światłach. Do zdarzenia doszło dziś około godz. 17.30 na ul. Wojska Polskiego, tuż przed skrzyżowaniem z ul. Sikorskiego.
Na miejsce zostały wezwane służby ratownicze. Na szczęście po udzieleniu pierwszej pomocy przez ratowników medycznych Łotyszka opuściła ambulans.
Przybyła na miejsce zdarzenia straż unieszkodliwiła wyciekłe z samochodu płyny.