Reklama

Na szczęście to tylko kolizja [FOTO]

05/03/2015 17:27

Kierująca samochodem osobowym marki mazda, obywatelka Łotwy nie zachowała należytej ostrożności i rozpędzona wjechała w tył TIR-a stojącego na czerwonych światłach. Do zdarzenia doszło dziś około godz. 17.30 na ul. Wojska Polskiego, tuż przed skrzyżowaniem z ul. Sikorskiego.

Na miejsce zostały wezwane służby ratownicze. Na szczęście po udzieleniu pierwszej pomocy przez ratowników medycznych Łotyszka opuściła ambulans.

Przybyła na miejsce zdarzenia straż unieszkodliwiła wyciekłe z samochodu płyny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości