Dziś po raz ostatni sesję Rady Miejskiej Łomży poprowadzi przewodnicząca Bernadeta Krynicka, która już wkrótce obejmie mandat poselski i ze Starego Rynku w Łomży przeniesie się na Wiejską w Warszawie. Początek dzisiejszej sesji o godz. 10.00. Zapraszamy na transmisję!
Przewodnicząca Rady Miejskiej Łomży pożegna dziś swoje koleżanki i kolegów z rady. Jej miejsce w radzie zajmie Lech Śleszyński, nauczyciel z "Wety", który zajął kolejne miejsce z listy PiS w ubiegłorocznych wyborach samorządowych w okręgu wyborczym nr 3, gdzie uzyskał równo 100 głosów. To jednak stanie się dopiero na sesji listopadowej, podobnie jak wybór nowego przewodniczącego Rady Miejskiej.
Dziś rada będzie jeszcze obradować w dotychczasowym składzie, a w proponowanym porządku sesji znalazły się 24 punkty: