Dziś o godzinie 11.00 odbędzie się konferencja prasowa łomżyńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas konferencji dowiemy się zapewne wszystkich szczegółów na temat samego finału akcji, ale także tego na jakim etapie jest organizacja całego przedsięwzięcia. Swój udział zapowiedzieli: szefowa sztabu Monika Orłowska-Laskowska, Karol Nowak (CH VENEDA), Dr Bożena Florczyk (Szpital Wojewódzki w Łomży), Aleksandra Aspras (Bank PEKAO SA w Łomży), podinsp. Jacek Adamski (KMP w Łomży) oraz władze Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości. Konferencję transmitować będziemy na żywo.
Zapraszamy do oglądania na żywo konferencji prasowej łomżyńskiego sztabu WOŚP. Konferencja zwołana została na godzinę 11.00 i o tej porze ruszy też nasza transmisja.
Przypomnijmy, że 23. Łomżyński Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 11 stycznia 2015 roku.