Zawodniczka Łomżyńskiego Klubu Karate zdobyła złoty medal w kategorii wiekowej do lat 9. W całych zawodach wystartowało ponad 500 zawodników.
W minioną sobotę w Piasecznie pod Warszawą, z udziałem ponad 500 zawodników, odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin IKO w kategoriach wiekowych 8-9 i 10-11 lat.
Pierwsze miejsce w najmłodszej kategorii zdobyła zawodniczka Łomżyńskiego Klubu Karate Nadia Dzitkowska. W drodze do najwyższego stopnia podium stoczyła ona 4 zwycięskie pojedynki.
Inni zawodnicy ŁKK zakończyli rywalizację na etapie walk przed strefą medalową.