Reklama

Najlepsi tancerze z Polski zmierzyli się podczas Dziecięcej Gali Tanecznej o „Mistrzostwo Łomży”

22/04/2024 12:03

W ubiegłą sobotę odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - XX Dziecięca Gala Taneczna o ,,Mistrzostwo Łomży''. W turnieju wzięli udział tancerze między innymi z Warszawy, Białegostoku, Pruszkowa, Augustowa, Ostrołęki i oczywiście z Łomży.

20 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - XX Dziecięca Gala Taneczna o ,,Mistrzostwo Łomży''. Turniej był podzielony na trzy bloki, na każdym z nich występowali tancerze z poszczególnych klas (zależnych od umiejętności) i kategorii wiekowej. 

– Jest to ważne wydarzenie dla wszystkich sympatyków tej dyscypliny, jaką jest taniec. Dzieciaki z całej Polski mogą pokazać swoje umiejętności, z czego się cieszę. Bardzo doceniam pracę włożoną przez organizatorów i uczestników tego turnieju – poinformował Lech Szabłowski, Starosta Powiatu Łomżyńskiego.

Reklama

W trakcie turnieju bardziej doświadczeni tancerze z klubu kibicowali młodszym uczestnikom turnieju. Życzyli początkującym wielu sukcesów oraz motywacji do działania. Podkreślali fakt, iż ciężką pracą można wiele osiągnąć. 

Tancerze z klubu AKAT są bardzo wdzięczni swoim trenerom za poświęcony czas i motywację do dalszego rozwijana pasji. 

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża, Starosty Łomżyńskiego i Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Natomiast organizatorami byli Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży oraz Klub Tańca Towarzyskiego AKAT, który obchodził w tym dniu swoje 35-lecie.

Reklama

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/04/2024 14:48
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości