Dwie łomżynianki zakwalifikowały się do finału konkursu Miss Podlasia 2014. O koronę najpiękniejszej mieszkanki województwa walczy 20-letnia Patrycja Obrycka i 22-letnia Małgorzata Kosiorek. Na faworytki można wysyłać sms-y przybliżające dziewczyny do upragnionego zwycięstwa.
Konkurs Miss Podlasia odbywa się w Białymstoku od 1998 roku. Ma najdłuższą historię ze wszystkich konkursów piękności, a dziewczyny mieszkające w naszym województwie na swoim koncie mają spore sukcesy.
- Rozalia Mancewicz zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek 2004, Milena Lutrzykowska- Miss Telewidzów Polsatu, Marta Kownierowicz została II Wicemiss Polski 2011, Paula Zajkowksa- Miss Euroshovision International- przypominają organizatorzy konkursu.
W tegorocznej edycji do finału rywalizacji zakwalifikowały się dwie łomżynianki: 20-letnia Patrycja Obrycka i 22-letnia Małgorzata Kosiorek. Obie- aby sięgnąć po zwycięstwo- potrzebują naszych głosów. Aby oddać głos na swoją faworytkę, wystarczy wysłać SMS pod numer 7268, a w treści wiadomości wpisać "miss." i numer wybranej kandydatki (Małgorzata: miss.11, Patrycja: miss.21) Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT.
Głosowanie trwa do 15. maja do godz. 23.59.
Dzień później w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku odbędzie się Gala Finałowa konkursu. Podczas niej poznamy Miss Podlasia 2014 i Miss Podlasia Nastolatek 2014. Gwiazdą wieczoru będzie zespół The Toobes.