Narkotyki znalazł na ulicy w Łomży?

26/09/2024 14:14

Policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Do zatrzymania doszło na jednej z ulic w Kolnie, kiedy mężczyzna, widząc zbliżających się funkcjonariuszy, zmienił nagle kierunek swojego spaceru, co wzbudziło ich podejrzenia. Po zatrzymaniu okazało się, że w kieszeni jego bezrękawnika ukryta była foliowa torebka z podejrzanym suszem.

Wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że zawartość torebki to marihuana. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że narkotyki znalazł na ulicy w Łomży. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/01/2025 09:12

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości