Został on zabrany do szpitala. Obecnie na miejscu pracuje policja.
Do zdarzenia doszło dziś na skrzyżowaniu Placu Pocztowego i ulicy 3 Maja około godziny 13:00. W zdarzeniu ucierpiał nastolatek, który został potrącony przez samochód kierowany przez kobietę. ZRM zabrał poszkodowanego do szpitala.
Obecnie na miejsce pracuje policja, ustalając okoliczności potrącenia.