Reklama

Nasze koszykarki zagrają u siebie. Będzie się działo (zdjęcia)

Już w najbliższą sobotę Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża będzie organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt ,,PUMA CUP '' w kategorii U-15K.

W turnieju wezmą udział: UKS 4 Łomża, Pantery Szubin, Huragan Wołomin, Nenufar Ełk. Serdeczne zapraszamy wszystkich kibiców łomżyńskiej koszykówki do wspierania gospodyń. Rywalizacja odbędzie się w hali przy ul. Zielonej 21. 

Podopieczne Michała Piotrowskiego zagrają w składzie: Nikola Modzelewska, Nikola Baczewska, Julia Kołakowska, Wiktoria Kupis, Aleksandra Cwalina, Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Milena Kuliś, Laura Nikonowicz, Amelia Zoń, Kamila Kowalska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości