Już w najbliższą sobotę Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża będzie organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt ,,PUMA CUP '' w kategorii U-15K.
W turnieju wezmą udział: UKS 4 Łomża, Pantery Szubin, Huragan Wołomin, Nenufar Ełk. Serdeczne zapraszamy wszystkich kibiców łomżyńskiej koszykówki do wspierania gospodyń. Rywalizacja odbędzie się w hali przy ul. Zielonej 21.
Podopieczne Michała Piotrowskiego zagrają w składzie: Nikola Modzelewska, Nikola Baczewska, Julia Kołakowska, Wiktoria Kupis, Aleksandra Cwalina, Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Milena Kuliś, Laura Nikonowicz, Amelia Zoń, Kamila Kowalska.