Ze względu na sytuację epidemiczną w ubiegłym roku nie odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Dziś (21.06) podlaska wicekurator oświaty wręczyła nagrody nauczycielom zaproszonym do Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży.
W trakcie dzisiejszej uroczystości wręczone zostały medale Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania oraz nagrody Podlaskiego Kuratora Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy pedagogicznej.
Poniżej lista uhonorowanych nauczycieli i pracowników oświaty z łomżyńskich szkół:
Minister Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania nadał medal Komisji Edukacji Narodowej następującym osobom:
Podlaski Kurator Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy pedagogicznej nagrodził: