Niebezpieczne zderzenie dwóch aut na DK 64. Kobieta zabrana do szpitala [FOTO]

20/11/2024 09:35

Dzisiaj w godzinach porannych doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na DK 64, w którym udział brały dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Kobieta kierująca jednym z pojazdów trafiła do szpitala.

Kilka minut przed godziną 8:00 na DK 64 na trasie Białystok-Łomża doszło do poważnej kolizji, w której udział wzięły dwa samochody osobowe: volkswagena i audi. Z relacji świadków i wstępnych ustaleń wynika, iż kobieta kierująca golfem jechała od strony miejscowości Wiktorzyn, zatrzymała się przed znakiem stop i przepuściła kilka samochodów. Z powodu deszczu niestety nie zauważyła kolejnego nadjeżdżającego auta i uderzyła w prawidłowo jadącą od strony Wizny audi. W wyniku zdarzenia volkswagen zatrzymał się na znaku drogowym, a audi wylądowało w przydrożnym rowie.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego, który zabrał  kobietę kierującą volkswagenem do szpitala na badania. Ruch do tej pory odbywa się tam wahadłowo. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/11/2024 09:09

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości