Reklama

Nielegalne papierosy na posesji w Łomży

28/08/2014 07:33

Ponad 3,5 tysiąca paczek nielegalnych papierosów przejęli funkcjonariusze łomżyńskiego Urzędu Celnego. Mężczyzna, który zajmował się handlem kontrabandą został zatrzymany. 

Towar znaleziono na jednej z prywatnych posesji w Łomży. Celnicy ustalili, że 52-letni właściciel jest związany z handlem towarami, które pochodzą z przemytu. Funkcjonariusze służby celnej przeszukali jego dom, gdzie znaleźli ponad 3,5 tysiąca nielegalnych paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Papierosy mają wartość blisko 40 tysięcy złotych. Towaru ukryty był między innymi w kanapach, na strychu i w piwnicy.

Zatrzymane paczki trafiły do magazynu Urzędu Celnego w Łomży, a przeciwko właścicielowi została wszczęta sprawa karna skarbowa. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna i utrata nielegalnego towaru.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości