Będą zmiany w III Liceum Ogólnokształcącym i Szkole Podstawowej nr 4 - wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Nazwiska nowych dyrektorów krążą w kuluarach już od jakiegoś czasu, jednak Urząd Miejski w Łomży do tej pory nie wydał w tej sprawie oficjalnego komunikatu.
Konkursy na stanowiska dyrektorów trzech łomżyńskich szkół prezydent Łomży ogłosił półtora miesiąca temu. Dotyczyły one: II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej, III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej i Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa. Kandydaci mogli składać dokumenty do końca maja.
W kuluarach już od jakiegoś czasu krążą nazwiska nowych dyrektorów. Według naszej wiedzy III LO kierować będzie teraz Katarzyna Życzkowska, polonistka i dotychczasowa wicedyrektor placówki, a nowym dyrektorem SP4 ma zostać Marcin Piotrowski, nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener UKS 4 Łomża. Zmian nie będzie w przypadku II LO. Dyrektorem "Drugiego" pozostanie Jolanta Kossakowska.
Dotychczas nie wypłynęły żadne oficjalne informacje o wynikach postępowań. Stosowne dokumenty powinny zostać opublikowane po dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności.