Tegoroczna "Noc Muzeów" była wyjątkowo obfita w atrakcje. Było ich tak dużo, że nie było szans na odwiedzenie wszystkich miejsc, ale te do których zajrzeliśmy z naszą kamerą, tętniły życiem jak nigdy. I kto powiedział, że w Łomży nic się nie dzieje, a łomżyniacy są bierni? Dzieje się cały czas, a łomżyniaków trzeba po prostu dobrze informować!
"Noc Muzeów" w tym roku była nią już tylko z nazwy. Nie tylko muzea bowiem otworzyły się dla masowo zwiedzających mieszkańców Łomży i przyjezdnych z bliższych i dalszych okolic. Ze swoją ofertą wyszły właściwie wszystkie instytucje kultury w mieście, a nawet... hotel. Hotel "Gromada" bowiem, dawniej "Polonez", obchodzi w tym roku 40-lecie istnienia i z tej okazji również zaprosił w swe mury zwiedzających.
Specjalnie dla was w materiale video pokazujemy... Ale to już zobaczcie sami!