Reklama

Nowa naczelnik od kultury, sportu i inicjatyw społecznych

01/12/2020 11:31

Wydziału Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Łomży będzie miał nową naczelnik. Konkurs na to stanowisko wygrała Kornelia Duda z Kolna.

Informacja o wynikach naboru udostępniona została za pośrednictwem Biuletynu Informacji Publicznej.

"Pani Kornelia Duda ukończyła studia wyższe na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Posiada doświadczenie zawodowe w administracji publicznej (również na stanowisku kierowniczym)     w zakresie tworzenia ogólnokrajowych strategii promocyjnych, opracowywania budżetu i sprawozdawczości, tworzenia projektów umów zawieranych w związku z działaniami promocyjnymi, realizacji programów unijnych w zakresie promocji programów operacyjnych, czy też kompleksowej organizacji promocyjnych wydarzeń plenerowych. Pracowała również w międzynarodowej spółce, gdzie zajmowała się min. kreowaniem strategii promocyjnej firmy, realizacją kampanii reklamowych, nadzorem nad tworzeniem materiałów reklamowych. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się najlepszą znajomością zagadnień/przepisów wymaganych na stanowisku. Wiedza i doświadczenie zawodowe kandydatki dają gwarancję prawidłowej realizacji przewidzianych zadań" - czytamy w uzasadnieniu wyboru.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości