Wydziału Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Łomży będzie miał nową naczelnik. Konkurs na to stanowisko wygrała Kornelia Duda z Kolna.
Informacja o wynikach naboru udostępniona została za pośrednictwem Biuletynu Informacji Publicznej.
"Pani Kornelia Duda ukończyła studia wyższe na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Posiada doświadczenie zawodowe w administracji publicznej (również na stanowisku kierowniczym) w zakresie tworzenia ogólnokrajowych strategii promocyjnych, opracowywania budżetu i sprawozdawczości, tworzenia projektów umów zawieranych w związku z działaniami promocyjnymi, realizacji programów unijnych w zakresie promocji programów operacyjnych, czy też kompleksowej organizacji promocyjnych wydarzeń plenerowych. Pracowała również w międzynarodowej spółce, gdzie zajmowała się min. kreowaniem strategii promocyjnej firmy, realizacją kampanii reklamowych, nadzorem nad tworzeniem materiałów reklamowych. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się najlepszą znajomością zagadnień/przepisów wymaganych na stanowisku. Wiedza i doświadczenie zawodowe kandydatki dają gwarancję prawidłowej realizacji przewidzianych zadań" - czytamy w uzasadnieniu wyboru.