Reklama

Nowogród: Przejęto blisko 800 paczek nielegalnych papierosów

16/01/2024 07:58

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży przejęli blisko 800 paczek nielegalnych papierosów w pobliżu targowiska w Nowogrodzie. Kontrabanda znajdowała się w samochodzie 64-letniej kobiety.

W pobliżu targowiska w Nowogrodzie funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży skontrolowali 64-letnią obywatelkę Armenii. Mundurowi podejrzewali, że w jej zaparkowanym aucie mogą znajdować się nielegalne papierosy. 

- Podczas przeszukania auta funkcjonariusze znaleźli w bagażniku i na tylnej kanapie blisko 800 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zabezpieczonej kontrabandy to niemal 12 tys. zł. Wobec kobiety wszczęte zostało postępowanie, które prowadzi Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku. Obywatelce Armenii grozi kara grzywny - informuje Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku. 

Reklama

 

źródło: Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku / oprac. mylomza
źródło zdj.:  Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości