Reklama

Nowy komendant Policji przedstawił się mieszkańcom [VIDEO]

16/04/2014 11:21

- Chciałbym osobiście doświadczyć, a nie tylko dowiadywać się ze statystyk i przekazu medialnego, czy w Łomży jest bezpiecznie i kiedy są dni, jakie są miejsca, gdzie trzeba skierować więcej policjantów, jakie są najbardziej palące potrzeby miasta i powiatu - oświadczył nowy komendant Komendy Miejskiej Policji w Łomży podinspektor Jacek Adamski deklarując, że będzie go można w Łomży spotkać nie tylko w ciągu dnia na Komendzie, ale również w porze wieczorowo-nocnej w mieście.

Podinspektor Jacek Adamski objął dowodzenie łomżyńską jednostką 12 kwietnia, a dziś jest jego pierwszy dzień w nowej pracy. Nowy szef łomżyńskich policjantów postanowił za pośrednictwem mediów dać się nieco bliżej poznać mieszkańcom miasta i opowiedzieć nieco o sobie i przede wszystkim o priorytetach, jakimi będzie się kierował w pracy. Najważniejszym z wymienionych przez niego jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, co jest ściśle związane z ilością policjantów widocznych na ulicach miasta. Za równie ważne nowy komendant uznaje bezpieczeństwo w ruchu drogowym, bezpieczeństwo osób doświadczających przemocy w rodzinie.

Jacek Adamski ma w Białymstoku żonę i małą córeczkę. Choć będzie częściowo dojeżdżał do pracy, to jak sam stwierdził musi również bardzo dużo czasu spędzać w Łomży.

Reklama

- Na pewno będzie za mną tęskniła zarówno żona, jak i córeczka aczkolwiek żona z dużym sentymentem wspomina Łomżę ponieważ ona się tutaj wychowywała, tutaj zresztą się poznaliśmy więc stąd moja bardzo duża sympatia do tego miasta.

.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości